Polska, odznaka pamiątkowa, 1950
Zakończenie: 21-03-2024 23:00:00
389969
Opis: | Polska - Polska powojenna (1944–1952), odznaka pamiątkowa, 1950, Kontur budynku, w nim Z / Z / WARSZAWA / 21–23–1 / 1950 / P.P.iT. / 3 / ZJAZD, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ST. ZIEMSKI / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 27 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, emalia, 18.6 x 26.5 mm, 3.53 g (bez nakrętki) |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 69