Polska, ort, 1652
Zakończenie: 21-03-2024 21:46:40
Polska, ort, 1652
387912
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1652, Wschowa, w legendzie awersu IOAN CASIM...PO & S, w legendzie rewersu ARGEN REGNI PO, na rewersie godło herbu Wieniawa (podskarbiego wielkiego koronnego Bogusława Leszczyńskiego), poniżej MW w ligaturze |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kop. 1713, Shatalin WS52-1-17 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 346