Polska, odznaka pamiątkowa

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:59:40
Polska, odznaka pamiątkowa

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:59:40
389970
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), odznaka pamiątkowa, Na tle promieni Orzeł na wprost, w tle dwa słupy telegraficzne oraz pioruny, na dole koperta, ZW. / ZAW / - PR / PiT. - 1918 - 1945, na dole W / POLSCE, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ST. ZIEMSKI / WARSZAWA / TARGOWA 68
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 30.5 x 35.0 mm, 6.76 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 38