Polska, medal chrzcielny

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:50:40
Polska, medal chrzcielny

Polska, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:50:40
390064
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal chrzcielny, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, TEN JEST MOJ MIŁY SYN KTOREGOM SOBIE UPODOBAŁ., w odcinku sygnatura J.HERKNER, Rw: Wieniec, nad nim NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, w wieńcu Wandzie / Józefie Franciszce / Mińskiej / Córce Felixa i Antoniny / z Moszyńskich / Małżonków Mińskich / urodz. d. 9 ochrz. 19 Marca 1863 r / Rodzice Chrzestni / Martyna Mazurkiewicz / i Józef Moszyński, na obrzeżu punca srebra, projektował Józef Herkner
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.0 mm, 30.75 g, przetarty
Literatura: Rewoliński 1340 (tam ten sam awers)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 53