Polska, medal chrzcielny
Zakończenie: 21-03-2024 22:50:40
Polska, medal chrzcielny
390064
Opis: | Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal chrzcielny, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, TEN JEST MOJ MIŁY SYN KTOREGOM SOBIE UPODOBAŁ., w odcinku sygnatura J.HERKNER, Rw: Wieniec, nad nim NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, w wieńcu Wandzie / Józefie Franciszce / Mińskiej / Córce Felixa i Antoniny / z Moszyńskich / Małżonków Mińskich / urodz. d. 9 ochrz. 19 Marca 1863 r / Rodzice Chrzestni / Martyna Mazurkiewicz / i Józef Moszyński, na obrzeżu punca srebra, projektował Józef Herkner |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 49.0 mm, 30.75 g, przetarty |
Literatura: | Rewoliński 1340 (tam ten sam awers) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 68