Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Michałowi Korybutowi, XIX w.

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:50:00

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:50:00
390065
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Michałowi Korybutowi, XIX w., Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I. I. REICHEL. F., MICHAEL KORYBUTH, Rw: EX STRIPE / VISNIOVIECIA, / JAGIELLONIBUS AGNATA / HIEREMIÆ HEROIS, ET / GRISELIDIS ZAMOYSCIÆ / FILIUS, PRÆTER SPEM, ET / …
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kopia galwaniczna, 45.5 mm, 47.34 g, medal w oprawie
Literatura: H-Cz. 3436 (oryginał), Raczyński 614 (oryginał)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 45