Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Michałowi Korybutowi, XIX w.
Zakończenie: 21-03-2024 22:50:00
390065
Opis: | Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Michałowi Korybutowi, XIX w., Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I. I. REICHEL. F., MICHAEL KORYBUTH, Rw: EX STRIPE / VISNIOVIECIA, / JAGIELLONIBUS AGNATA / HIEREMIÆ HEROIS, ET / GRISELIDIS ZAMOYSCIÆ / FILIUS, PRÆTER SPEM, ET / … |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | kopia galwaniczna, 45.5 mm, 47.34 g, medal w oprawie |
Literatura: | H-Cz. 3436 (oryginał), Raczyński 614 (oryginał) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 54