Litwa, 500. rocznica śmierci Witolda Wielkiego, 1930 (?)
Zakończenie: 21-03-2024 22:49:40
390000
Opis: | Litwa, 500. rocznica śmierci Witolda Wielkiego, 1930 (?), Popiersie lekko w prawo, na dole sygnatura P.Rimša, w tle scena bitwy, VYTAUTAS DIDYSIS / 1430 - 1930, projektował Petras Rimša |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 32.5 cm, 1430.71 g, w górnej części wywiercony niewielki otwór |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 64