Francja, medal nagrodowy
Zakończenie: 21-03-2024 22:45:20
Francja, medal nagrodowy
388471
Opis: | Francja - XIX wiek, medal nagrodowy, Aw: Młoda postać z rowerem, przed nią cztery siedzące cztery osoby, Rw: LE VÉLOCIPÈDE - LA FANTAISIE LE PRÉSÉNTE ĽINDUSTRIE LE PATRONNE LA MODE LE REÇOIT / LE PROGRÈS L'ENCOURAGE LES ARTS UTILES ĽACCUEILENT |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 50.5 mm, 53.79 g, uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 42