Francja, medal nagrodowy, 1894
Zakończenie: 21-03-2024 22:45:00
388470
Opis: | Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, 1894, Aw: Postać kobiety ze sztandarem idącej w prawo, obok niej armaty, w tle zabudowania, po prawej sygnatura A BORREL 1894, IN EO PATRIÆ SPES, Rw: Wieniec, w którym częściowo zeszllifowane OFFERT / PAR M. / J. GERVAIS / SENATEUR, na dole sygnatura H. DUBOIS, Obrzeże: Punca ARGENT |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 50.6 mm, 66.55 g, zeszlifowany medalion na rewersie |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 40