Francja, medal pamiątkowy, 1878

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:44:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:44:20
388469
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1878, Aw: Głowa Marianny w lewo, niżej sygnatura OUDINÉ, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Panorama Palais du Trocadero (miejsca, gdzie odbywała się wystawa światowa), niżej PALAIS DU TROCADERO, w otoku EXPOSITION UNIVERSELLE, niżej PARIS 1878, w odcinku ADMINON DES MONNAIES / ET MÉDAILLES, niżej sygnatura ALPHÉE DUBOIS, Obrzeże: Punca BRONZE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 51.0 mm, 61.34 g, przetarta patyna

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 44