Francja, medal pamiątkowy, 1878
Zakończenie: 21-03-2024 22:44:20
388469
Opis: | Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1878, Aw: Głowa Marianny w lewo, niżej sygnatura OUDINÉ, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Panorama Palais du Trocadero (miejsca, gdzie odbywała się wystawa światowa), niżej PALAIS DU TROCADERO, w otoku EXPOSITION UNIVERSELLE, niżej PARIS 1878, w odcinku ADMINON DES MONNAIES / ET MÉDAILLES, niżej sygnatura ALPHÉE DUBOIS, Obrzeże: Punca BRONZE |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony, 51.0 mm, 61.34 g, przetarta patyna |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 53