Watykan, Papieska Akademia Nauk, 1937
Zakończenie: 21-03-2024 22:43:00
388472
Opis: | Watykan - Pius XI (1922–1939), Papieska Akademia Nauk, 1937, Aw: Popiersie w lewo, za nim sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XI • PONTIFEX • MAXIMVS • ANNO • XVI, Rw: Trzy gałązki laurowe, między nimi trzy popiersia, Alessandra Volty, Leonarda i Michała Anioła, PONTIFICIA • ACADEMIA • SCIENTIARVM • RESTITVTA = - = DEVS • SCIENTIARVM • DNS • CREAVIT • EOS, projektował Aurelio Mistruzzi |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 44.6 mm, 37.42 g, patyna, dwa niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 64