Watykan, Konkordat z Włochami, 1929
Zakończenie: 21-03-2024 22:42:40
388474
Opis: | Watykan - Pius XI (1922–1939), Konkordat z Włochami, 1929, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XI • PONTIFEX • MAXIMVS • ANNO • VIII, Rw: Fasady bazyliki laterańskiej i bazyliki św. Piotra, przed nimi kielich z Hostią, MDCCCLXXIX - MCMXXIX, w odcinku PACE CHRISTI ITALIAE / REDDITA, projektował Aurelio Mistruzzi |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 44.2 mm, 37.26 g, przetarta patyna |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 64