Francja, medal pamiątkowy
Zakończenie: 21-03-2024 22:37:00
Francja, medal pamiątkowy
388505
Opis: | Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, Aw: LA LOI ET LE ROI / L'AN 2ME. DE LA LIBERTÉ / LE 14 JUILLET 1790, Rw: Siedząca kobieta, wsparta na tarczy z herbem Paryża, trzymająca rózgi litorskie zwieńczone czapką frygijską, w tle grupa ludzi na Polach Marsowych, po prawej na dole sygnatura ANDRIEU, w odcinku CONFÉDÉRATION / NATIONALE DE / PARIS |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | cynk, 36.4 mm, 13.89 g, dolutowane uszko |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 28