Francja, żeton pamiątkowy, 1819

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:36:40

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:36:40
388511
Opis: Francja - XIX wiek, żeton pamiątkowy, 1819, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ F., LOUISE MARIE THERESE NEE - A PARIS LE 21 SEPT. 1819, Rw: Wieniec, w którym COMME / SON AUGUSTE / MERE / ELLE EST / LA PROTECTRICE / DES ORPHELINS / ET DES PAUVRES, na dole sygnatura LÉVEQUE EDIT.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 29.8 mm, 15.35 g, patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 36