Francja, żeton pamiątkowy, 1819
Zakończenie: 21-03-2024 22:36:40
388511
Opis: | Francja - XIX wiek, żeton pamiątkowy, 1819, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ F., LOUISE MARIE THERESE NEE - A PARIS LE 21 SEPT. 1819, Rw: Wieniec, w którym COMME / SON AUGUSTE / MERE / ELLE EST / LA PROTECTRICE / DES ORPHELINS / ET DES PAUVRES, na dole sygnatura LÉVEQUE EDIT. |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 29.8 mm, 15.35 g, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 36