Francja, żeton pamiątkowy, 1848

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:36:00

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:36:00
388509
Opis: Francja - XIX wiek, żeton pamiątkowy, 1848, Aw: Głowa w prawo, na dole sygnatura BORREL, ALPHONSE - LAMARTINE, Rw: AUJOURD’HUI / LA LIBERTÉ / A TOUT AFFRANCHI / L’ÉGALITÉ DEVANT LA LOI / A TOUT NIVELÉ / 4 MARS 1848. / A. LAMARTINE, Obrzeże: Punca CUIVRE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 26.5 mm, 11.03 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 33