Francja, żeton pamiątkowy, 1810
Zakończenie: 21-03-2024 22:35:20
388521
Opis: | Francja - Napoleon I, żeton pamiątkowy, 1810, Aw: Głowa w prawo, NAPOLEON - EMPEREUR, Rw: Dwie postaci trzymające się za ręce, obok płonący ołtarz, na którym wygrawerowano kołczan, pochodnię i łuk, NAPOLEON EMP ET ROI - M LOUISE D AUTRICHE, w odcinku 1810 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 13.1 mm, 1.54 g, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45