Francja, żeton pamiątkowy
Zakończenie: 21-03-2024 22:35:00
Francja, żeton pamiątkowy
388499
Opis: | Francja - Ludwik XVI (1774–1793), żeton pamiątkowy, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura DUVIV•, LUDOVIC. XVI. REX CHRISTIANISS., Rw: Herb Cambrai, LES ETATS DE CAMBRAI ET DU CAMBRESIS, Obrzeże: Punca CUIVRE |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedź złocona, 34.3 x 34.2 mm, 18.21 g, rzadki |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 53