Francja, żeton, 1681
Zakończenie: 21-03-2024 22:33:40
Francja, żeton, 1681
388527
Opis: | Francja - Ludwik XIV Wielki (1643–1715), żeton, 1681, Aw: Tarcza herbowa trzymana przez dzikich ludzi, MRE P • ARMAND • LANGLOYS • CH\\ MAISTRE • D HOSTEL • DV • ROY, Rw: orły lecące w stronę promienistego słońca, w tle drzewo i budynki, • SIC • - • PROBAT •, w odcinku • 1681 •, na obu stronach kontramarki z kwiatem, na rewersie dodatkowo litery S C |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 29.0 mm, 7.61 g, patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 53