Szwajcaria, 5 franków, 1967 B
Zakończenie: 21-03-2024 22:30:40
Szwajcaria, 5 franków, 1967 B
385610
Opis: | Szwajcaria - Konfederacja od 1848, 5 franków, 1967 B, Berno |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 835, ok. 15 g, minimalne uszkodzenia obrzeża, patyna |
Literatura: | HMZ 2-1200q, KM 40 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 36