Rosja, rubel, 1888 (А•Г)
Zakończenie: 21-03-2024 22:26:40
Rosja, rubel, 1888 (А•Г)
388962
Opis: | Rosja - Aleksander III (1881–1894), rubel, 1888 (А•Г), Petersburg |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 71, Kazakov 688 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 63