Niemcy, 2 marki, 1904 A

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:23:20
Niemcy, 2 marki, 1904 A

Niemcy, 2 marki, 1904 A

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:23:20
390264
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek IV (1897–1918), 2 marki, 1904 A, Berlin, moneta wybita z okazji ślubu księcia z Aleksandrą księżniczką Brunszwiku Luneburga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: drobne rysy na awersie, pięknie zachowane, patyna
Literatura: AKS 61, Jaeger 86

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 46