Niemcy, 2 marki, 1904 A
Zakończenie: 21-03-2024 22:23:20
Niemcy, 2 marki, 1904 A
390264
Opis: | Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek IV (1897–1918), 2 marki, 1904 A, Berlin, moneta wybita z okazji ślubu księcia z Aleksandrą księżniczką Brunszwiku Luneburga |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | drobne rysy na awersie, pięknie zachowane, patyna |
Literatura: | AKS 61, Jaeger 86 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 60