Niemcy, talar, 1623
Zakończenie: 21-03-2024 22:18:00
Niemcy, talar, 1623
390251
Opis: | Niemcy - Norymberga - Ferdynand II (1619–1637), talar, 1623, Norymberga, Aw: Ukoronowany dwugłowy Orzeł, FERDINANDI II D G ROMAN IMPER SEMP AVGVST D P, Rw: Trzy udekorowane tarcze herbowe, w polu data 16 - 23, MONETA ARGENTEA REIPVB NVRENBERG |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.48 g, bardzo ładny, patyna, minimalnie justowany |
Literatura: | Davenport 5636, Kellner 230 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 63