Niemcy, 12 Mariengroszy, 1672
Zakończenie: 21-03-2024 22:16:00
Niemcy, 12 Mariengroszy, 1672
390259
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jan Fryderyk (1665–1679), 12 Mariengroszy, 1672, Clausthal |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | stara zielonkawa patyna |
Literatura: | KM 123, Welter 1766 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 35