Niemcy, talar (Ein Thaler Gold), 1871
Zakończenie: 21-03-2024 22:15:40
388934
Opis: | Niemcy - Brema – miasto - system talarowy, talar (Ein Thaler Gold), 1871, Hanower, wybity z okazji zawarcia pokoju 10.05.1871 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | wyraźne uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | AKS 17, Davenport 629, Thun 127 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 71