Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1846
Zakończenie: 21-03-2024 22:14:40
388930
Opis: | Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1846, Monachium |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 37.09 g, uszkodzenia tła oraz obrzeża, miejscowo blask menniczy |
Literatura: | AKS 74, Davenport 589, Thun 74 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 48