Niemcy, talar = 100 krajcarów, 1830
Zakończenie: 21-03-2024 22:13:40
390257
Opis: | Niemcy - Badenia - Ludwik I Wilhelm August (1818–1830), talar = 100 krajcarów, 1830, Karlsruhe |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | wady mennicze krążka, patyna |
Literatura: | AKS 53, Davenport 518, Thun 18 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 55