Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1855 A
Zakończenie: 21-03-2024 22:13:20
390255
Opis: | Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol (1834–1863), talar górniczy (Ausbeutetaler), 1855 A, Berlin |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | przetarte, ale pięknie zachowane, patyna |
Literatura: | AKS 16, Davenport 504, Thun 3 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 40