Niderlandy, talar (Zilveren dukaat), 1660
Zakończenie: 21-03-2024 22:12:40
390135
Opis: | Niderlandy - Kampen, talar (Zilveren dukaat), 1660 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.85 g, patyna |
Literatura: | Delmonte 992 (R1), Davenport 4918, Purmer Ka37, Verk. 161.4 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 67