Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1647
Zakończenie: 21-03-2024 22:12:20
390134
Opis: | Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1647 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.24 g, bardzo ładnie zachowany rewers, patyna |
Literatura: | Delmonte 836, Davenport 4870, Verk. 66.4, Purmer Wf 17 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 82