Indochiny Francuskie, 1 piastra, 1926 A
Zakończenie: 21-03-2024 22:11:00
390136
Opis: | Indochiny Francuskie, 1 piastra, 1926 A, Paryż |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 26.98 g, patyna |
Literatura: | Gadoury 35 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 60