Polska, 2 złote, 1924
Zakończenie: 21-03-2024 22:01:40
Polska, 2 złote, 1924
388908
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1924, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, wybite stemplami odwróconymi względem siebie |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | liczne uszkodzenia tła i obrzeża |
Literatura: | Parchimowicz 109c |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 39