Polska, 2 złote, 1831
Zakończenie: 21-03-2024 21:55:40
Polska, 2 złote, 1831
388882
Opis: | Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz |
Stan zachowania: | IV-, About Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta złocona, wyjęta z oprawy, uszkodzenie tła rewersu, wyraźne wyszczerbienie na obrzeżu |
Literatura: | Bitkin 4, Plage 273 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 113