Polska, ort, 1655
Zakończenie: 21-03-2024 21:47:00
Polska, ort, 1655
387917
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1655, Kraków, I - T pod popiersiem władcy, w legendzie awersu IOAN CASIMIR...PO & S, w legendzie rewersu ARGEN REGNI POL..., pod tarczą herbową godło herbu Wieniawa i litery SCH |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | wyraźne wyszczerbienie krążka, patyna |
Literatura: | Kop. 1734, Shatalin KR55-I-1 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 122