Polska, trojak, 1591
Zakończenie: 21-03-2024 21:45:00
Polska, trojak, 1591
390103
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1591, Ryga, końcówka legendy awersu LI |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowany |
Literatura: | Iger R.92.1.e/d, K.-G 9 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 44