Polska, trojak, 1585
Zakończenie: 21-03-2024 21:23:20
Polska, trojak, 1585
390092
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla i lilijkami na rewersie |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Iger R.85.2.b, K.-G. 64, Parchimowicz Trojaki 214.a1 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 70