Kamerun, 2.000 franków, 2017
Zakończenie: 21-03-2024 21:09:20
Kamerun, 2.000 franków, 2017
390432
Opis: | Kamerun, 2.000 franków, 2017, Warszawa, 150. rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złoto próby 999.9, ok. 2.30 g, nakład: 200 sztuk, punktowa patyna, moneta w oryginalnym pudełku, wraz z certyfikatem |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 46