wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski – Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 20:02:00

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 20:02:00
390033
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski – Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbiorowej 1782-1918; Warszawa 1992, ISBN 8385057188
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 67 stron formatu B5, miękka oprawa, ilustracje w tekście, niewielkie uderzenie przy dolnej krawędzi

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 49