wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Banknoty polskie i wzory, Tom I i II, Wydanie II, Warsza..

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 20:00:40

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 20:00:40
390496
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Banknoty polskie i wzory, Tom I i II, Wydanie II, Warszawa 2023
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 521 + 643 strony, twarda oprawa, format B5, nakład 900 sztuk

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 60