Polska, Orzeł od czapki, 1918–1919

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:50:00

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:50:00
389570
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł od czapki, 1918–1919, Orzeł Wojska Polskigo we Wschodniej Rosji, na tarczy amazonek W. P. S., ZA OJCYZNĘ I WOLNOŚĆ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 24.9 x 36.1 mm, 1.44 g
Literatura: Zawistowski 286

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 101