Polska, denar, (ok. 1120–ok. 1136)

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 20:29:40

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 20:29:40
390041
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, (ok. 1120–ok. 1136), Kraków, Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie po kulce i gwieździe
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.0 mm, 0.62 g, fragment innej monety przyklejony do awersu
Literatura: Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39c, Such. XI/XII w. XIV, Śnieżko 4.a.I.03-B.II.02

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 219