Polska, Orzeł wz. 39 do czapki, 1943–1946
Zakończenie: 14-03-2024 22:48:40
389580
Opis: | Polska - II wojna światowa (1939–1945), Orzeł wz. 39 do czapki, 1943–1946, Orzeł mocowany na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 34.9 x 53.0 mm, 11.34 g (bez nakrętki) |
Literatura: | Zawistowski 90 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 74