Polska, Orzeł do czapki, 1916–1917

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:48:20

Cena wylicytowana: 3 900 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:48:20
389579
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Orzeł do czapki, 1916–1917, Kraków, Orzeł mocowany na wąsy, projektu Czesława Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 39.6 x 52.7 mm, 4.80 g, patyna
Literatura: Zawistowski 160A

Cena końcowa: 3 900 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 82