Polska, Orzeł do czapki, 1916–1917
Zakończenie: 14-03-2024 22:48:20
389579
Opis: | Polska - Polska pod zaborami, Orzeł do czapki, 1916–1917, Kraków, Orzeł mocowany na wąsy, projektu Czesława Jarnuszkiewicza |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, 39.6 x 52.7 mm, 4.80 g, patyna |
Literatura: | Zawistowski 160A |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 97