Polska, odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską”, od ok. 1930

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:47:20

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:47:20
389565
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską”, od ok. 1930, Krzyż, na ramionach którego wieniec trzymający czarę, z której wychodzą dwa płomienie, w dolnej części XXV, w medalionie Orzeł i ZA•WALKĘ•O•SZKOŁĘ•POLSKĄ•, , na stronie odwrotnej punca srebra, imiennik WG oraz wygrawerowane 552, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK - WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 19.5 x 30.3 mm, 5.57 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 63