Polska, odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską”, od ok. 1930
Zakończenie: 14-03-2024 22:47:20
389565
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską”, od ok. 1930, Krzyż, na ramionach którego wieniec trzymający czarę, z której wychodzą dwa płomienie, w dolnej części XXV, w medalionie Orzeł i ZA•WALKĘ•O•SZKOŁĘ•POLSKĄ•, , na stronie odwrotnej punca srebra, imiennik WG oraz wygrawerowane 552, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK - WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, emalia, 19.5 x 30.3 mm, 5.57 g (bez nakrętki) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 100