Polska, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:47:00

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:47:00
389564
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940, Le Locle, Trzy złączone bagnety, w miejscu ich jelców emaliowane flagi Francji, Polski i Anglii, wyżej prostokąt z napisem DSP, na którym Orzeł, na stronie odwrotnej sygnatura HUGENIN LOCLE, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana HUGUENIN DEPOSE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 19.2 x 56.5 mm, 13.06 g (bez nakrętki)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 458, Wojciechowski/Sawicki s. 24

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 62