Polska, Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916
Zakończenie: 14-03-2024 22:46:20
389282
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916, Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach 1 / Br, J - P, w medalionie Orzeł, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J CHYLIŃSKI - WARSZAWA |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | żelazo, 32.3 mm, 5.97 g (bez nakrętki) |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 20-21, Stela 2.11 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 150