Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Purpurowe Serce (Purple Heart), od 1932

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:42:40

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:42:40
389288
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Purpurowe Serce (Purple Heart), od 1932, Serce, w którym popiersie Jerzego Waszyngtona w lewo, wyżej herb Jerzego Waszyngtona, na stronie odwrotnej FOR / MILITARY / MERIT, wyżej herb Jerzego Waszyngtona, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 35.4 x 47.7 mm, 41.05 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45