Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Purpurowe Serce (Purple Heart), od 1932
Zakończenie: 14-03-2024 22:42:40
389288
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Purpurowe Serce (Purple Heart), od 1932, Serce, w którym popiersie Jerzego Waszyngtona w lewo, wyżej herb Jerzego Waszyngtona, na stronie odwrotnej FOR / MILITARY / MERIT, wyżej herb Jerzego Waszyngtona, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 35.4 x 47.7 mm, 41.05 g (ze wstążką) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 52