Bułgaria, Medal Pamiątkowy Wojny Europejskiej 1915–1918, 1933–1941
Zakończenie: 14-03-2024 22:37:20
388074
Opis: | Bułgaria - Borys III (1918–1943), Medal Pamiątkowy Wojny Europejskiej 1915–1918, 1933–1941, Wieniec,w którym dwa skrzyżowane miecze, na nich ukoronowana tarcza z lwem w lewo, na stronie odwrotnej wieniec, w którym 1915– / 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstązki |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | braz złocony, 32.1 mm, 16.97 g, rysy na stronie odwrotnej, niewielkie uszkodzenie obrzeża |
Literatura: | Barac 103–105 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 38