Niemcy, Wpinka pamiątkowa
Zakończenie: 14-03-2024 22:37:00
Niemcy, Wpinka pamiątkowa
388072
Opis: | Niemcy - Repubika Weimarska (1918–1933), Wpinka pamiątkowa, Zdjęcie popiersia, niżej plakieta, na której LANDSTURM, całość w ozdobnych wolutach, na stronie odwrotnej GES. GESCH, niżej medalik, na którym popiersie w prawo, WILHELM II - DEUTSCH. KAISER, na stronie odwrotnej ANDENKEN / AN MEINE / REKRUTIRUNG, wpinka czteroczęściowa, mocowana na szpilkę |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, biały metal, 46.0 x 62.1 mm, 5.69 g |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 32