Niemcy, Odznaka Honorowa Muru Ochronnego (Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen), 1939–1945
Zakończenie: 14-03-2024 22:31:40
388028
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Odznaka Honorowa Muru Ochronnego (Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen), 1939–1945, Wieniec w którym Orzeł ze swastyką, niżej skrzyżowane miecz i szpadel, niżej bunkier, na stronie odwrotnej FÜR / ARBEIT / ZUM / SCHUTZE / DEUTSCH- / LANDS, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo oryginalne papierowe opakowanie oraz baretka z miniaturą |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 33.3 x 45.4 mm, 18.40 g (bez wstążki), ładna patyna |
Literatura: | Niemann 6.02.33.a.1, OEK 3520 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 58