Niemcy, Brązowa Odznaka Sportowa (Deutsches Turn- und Sportabzeichen in Bronze), do 1934
Zakończenie: 14-03-2024 22:30:40
388022
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Brązowa Odznaka Sportowa (Deutsches Turn- und Sportabzeichen in Bronze), do 1934, Jena, Wieniec, w którym litery DRA, na stronie odwrotnej sygnatura H. WERNSTEIN JENA-LÖBSTEDT - D.R.G.M. 33918, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę, dodatkowo powojenna miniatura i baretka |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 38.8 x 48.7 mm, 17.04 g |
Literatura: | OEK 3578 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 33