Niemcy, Brązowa Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Bronze), 1939–1945

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:30:00

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:30:00
388018
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Brązowa Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Bronze), 1939–1945, Wieniec, na nim ukośnie karabin Kar98k z nałożonym bagnetem, u góry orzeł ze swastyką, na stronie odwrotnej sygnatura M.K.4, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal brązowiony, 48.3 x 63.1 mm, 24.81 g
Literatura: Niemann 7.06.02.b, OEK 3891

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 58